Zwroty

Możesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w ciągu 14 dni.

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

Zgodnie z art. 30 Ustawy o prawach konsumenta dla skorzystania z prawa odstąpienia wystarczające jest złożenie odpowiedniego oświadczenia i wysłanie go w terminie 14 dni np. na: sklep@slovlystudio.pl

Możesz skorzystać z przygotowanego przez nas formularza odstąpienia od umowy do pobrania TUTAJ.

Aby usprawnić procedurę zwrotu, dodatkowo możesz dołączyć także numer zamówienia otrzymanego w e-mailu z potwierdzeniem jego złożenia oraz nazwę i rozmiar produktu, który chcesz zwrócić.

NA JAKI ADRES WYSŁAĆ TOWAR?

Adres do wysyłki to:

Studio Krawieckie Grażyna Nowak

sklep@slovlystudio.pl, +48 669 955 808

ul. Mickiewicza 48/5

28-200, Staszów

KTO POKRYWA KOSZT ZWROTU?

Jedyny koszt, jaki ponosisz to koszt zwrotu rzeczy (czyli odesłania towaru do nas).

Ponadto odpowiadasz za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

KIEDY OTRZYMAM ZWROT PIENIĘDZY?

Czas oczekiwania na zwrot środków to maksymalnie 14 dni. Pieniądze otrzymasz tą samą metodą, którą dokonałeś płatności pierwotnej transakcji w naszym sklepie lub na numer konta bankowego, który podasz w formularzu zwrotu.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotów staramy się dokonywać niezwłocznie, w duchu szczególnej dbałości o naszych klientów.

PROCEDURA REZYGNACJI KROK PO KROKU

Aby procedura odstąpienia od umowy (zwrotu) przebiegała jak najszybciej, bez nieporozumień czy błędów, proponujemy do stosowania się do poniższych zasad:

  1. Poinformuj nas o swojej decyzji składając odpowiednie oświadczenie np. wysyłając wypełniony elektroniczny formularz odstąpienia od umowy na adres: sklep@slovlystudio.pl
  2. Skompletuj zwracany towar
  3. Dołącz do paczki wypełniony formularz zwrotu dla szybszej identyfikacji przesyłki/zamówienia (nieobowiązkowe)
  4. Bezpiecznie zapakuj paczkę i oznacz ją dopiskiem ‘ZWROT’ dla łatwiejszej identyfikacji przesyłki
  5. Niezwłocznie nadaj paczkę, na adres:

Mickiewicza 48/5

28-200, Staszów

Powyższa procedura ma na celu ułatwienie oraz przyspieszenie procesu składania zamówienia, a skorzystanie z niej nie stanowi warunku oraz w żaden sposób nie ogranicza ustawowego uprawnienia do odstąpienia od umowy uregulowanego w Regulaminie.

Termin jest zachowany, jeżeli towar zostanie odesłany przed upływem 14 dni od dnia otrzymania od nas towaru.

CZY OTRZYMAM ZWROT KOSZTU DOSTARCZENIA TOWARU?

Jesteśmy zobowiązani do zwrotu wszystkich otrzymanych płatności, w tym także kosztów dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów będących innym niż oferowany przez nas najtańszy zwykły sposób dostarczenia towaru).

ILE MAM CZASU NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY?

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni kalendarzowych licząc od momentu otrzymania przesyłki. W razie jakichkolwiek trudności z odesłaniem produktu od razu, powiadom nas e-mailowo: sklep@slovlystudio.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl